Что думаете о погоде?

Новости >> Главная информация >> Набор в школу футзальных арбитров

Арбитром может стать каждый!

Мы рады сообщить, что благодаря новому руководству Федерации футзала г. Киева с июня 2013 года в Киеве открыта школа футзальных арбитров. Теперь, вместо того, чтобы обвинять арбитров в ошибках и неудачах команды, каждый может попробовать себя в этой непростой профессии.

Заполненные анкеты принимаются в электронном виде на e-mail: info@futsalkiev.com и mih-ol@ukr.net с пометкой «Анкета арбитра»

Ниже следует выдержка из обращения Председателя комиссии арбитров Федерации футзала г. Киева Виталия Олейника («Киевский футзал» №2 (02) июль 2013):

«Футзал, набуваючи з кожним роком все більшої популярності, виріс у один з наймасовіших ігрових видів спорту. Завдяки своїй простоті і доступності, комфортним умовам для учасників змагань та глядачів, незважаючи на пору року, футзал приваблює до себе шанувальників незалежно від віку, статі, професії та політичних вподобань. Така тенденція диктує необхідність паралельного розвитку та удосконалення всіх складових елементів в організації та при проведенні змагань з футзалу. Не останню роль в отриманні гравцями та уболівальниками позитивних емоцій і задоволення від гри відіграє якісний арбітраж змагань.

Комісія арбітрів Федерації футзалу міста Києва разом з колегією футбольних арбітрів та інспекторів міста Києва, маючи на меті вдосконалення суддівства та підвищення рівня арбітражу змагань, постійно проводить навчальні заходи, залучаючи до участі в них не тільки молодих, але й арбітрів зі стажем, а також фахівців, які мають досвід роботи в Комітеті арбітрів та інспекторів ФФУ.

Дивлячись у майбутнє, прагнучи до всебічного поліпшення якості обслуговування арбітрами змагань з футзалу, створення здорової конкуренції та виявлення молодих, талановитих юнаків і дівчат, які змогли б обслуговувати футзальні баталії на всеукраїнському рівні, Виконком ФФзК прийняв рішення про відкриття курсів футзальних арбітрів. Прохання до всіх, кого зацікавила дана інформація, звертатися за телефонами: (044) 303-97-45 або (067) 399-55-81».

Анкету арбитра можно скачать здесь.

От себя рекомендуем сообщать, что данную информацию вы нашли на сайте Киевской ассоциации футбола.

Оставить комментарий